Spoštovani starši.
Danes smo se za to šolsko leto poslovili od otrok in jim zaželeli prijetne počitnice.
Tudi od vas se poslavljamo za nekaj časa. Ob tej priložnosti se vam zahvaljujem za vaše sodelovanje in podporo.
Letošnje šolsko leto je bilo še posebej pestro in tudi z vašo pomočjo smo ga nekako uspeli pripeljati do konca.
Kaj nas čaka v prihodnjem šolskem letu ne vemo. V šoli se pripravljamo na več možnih situacij.
Upamo pa vsekakor na najboljše.
V šoli so nam ostala spričevala za vse tiste učence, ki jih danes ni bilo v šoli. Spričevala lahko dvignete od ponedeljka 29. 6. do petka 3. 7. 2020 v dopoldanskem času, kasneje pa lahko pišete ali pokličete, da se dogovorimo za dvig.
Pred nami in vami so zaslužene počitnice. Želim vam, da jih skupaj s svojimi otroki lepo preživite. Odpočijte si, uživajte ob tem pa vam želim, da ostanete zdravi.
Vesna M. Lorber, ravnateljica