Spoštovani starši!

NIJZ se je odločil za dodaten ukrep za preprečevanje širjenja koronavirusa. Z okrožnico v petek, 28. 8. 2020 popoldan, nam je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport  poslalo njihovo priporočilo, da naj imajo ob vstopu v šolo, pri gibanju po hodnikih in ostalih skupnih prostorih šole ter pri  odhodu na WC maske vsi učenci od 1. do 9. razreda (enako velja na avtobusih).

Priporočilo si lahko preberete na povezavi:

Priporočilo bomo v šoli  dosledno upoštevali.

Vljudno vas prosimo, da  poskrbite, da bo vaš otrok  imel v šolo masko prvi šolski dan in vse naslednje dni. Prosimo vas  tudi, da poskrbite, da bo prišel v šolo vsak dan  s čisto zaščitno masko.

Pričakujemo, da boste priporočila upoštevali, saj si vsi želimo ostati zdravi. Le s skupnim sodelovanjem in zaupanjem drug drugemu bomo poskrbeli za varen vstop v novo šolsko leto.

Lepo vas pozdravljam.

Vesna Mesarič Lorber, ravnateljica