Spoštovani starši in učenci, vabimo vas na ogled virtualnega Kariernega sejma poklicev in izobraževanja!

Obisk spletnega sejma je dostopen na tej strani  https://www.karierni-sejem.si/  in je brezplačen, možen od koderkoli, z uporabo mobilnega telefona, računalnika ali tablice. Obiščete lahko sejemski park, virtualne stojnice in druge različne zanimive vsebine.

Za obisk Kariernega sejma je potrebna registracija. Učenci se registrirate z imenom in priimkom, vpišete geslo, ki ga ustvarite za to prijavo in svoj e-naslov (vodila vas bodo navodila na spletni strani). Karierni_sejem_navodila_ucenci (klik)

Vpisati je potrebno še e-naslov staršev, kajti starši bodo tisti, ki bodo potrdili registracijo svojega otroka. Na e-naslov boste prejeli potrditev in registracija bo tako uspešna, obisk sejma pa mogoč. Brez registracije bo možen vpogled v mape razstavljalcev. Z registracijo pa boste lahko sodelovali tudi v klepetalnicah v živo, webinarjih, v živi knjižnici….

Na sejmu se predstavljajo tudi srednje šole Podravske regije. Obiščete ga lahko devetošolci, kakor tudi drugi učenci.