Dragi učenci

Učitelji vam kar pridno nalagajo učna gradiva za usvajanje novih znanj, za preverjanje že naučenega, vmes pa še kaj za popestritev. Pomembno je, da ostanete v učni kondiciji.

NE POZABITE NA SOŠOLCE, PRIJATELJE – tudi  s kratkim pozitivnim sporočilom jim lahko polepšate trenutek, dan-

OSTANIMO POVEZANI, STRPNI, PRIJAZNI

Pokličite me , če ste veseli, pa ne veste komu bi še povedali, sporočili, vsekakor  pa, če ste zaskrbljeni, žalostni, ne veste več kam in kako, če začutite, da je v stiski vaš najbližji, morda potrebujete le klepet…

moj kontakt: e naslov:  irena.vodusek1@gmail.com

KAM  ŠE PO POMOČ , ko postane hudo, težko….

Pa še nekaj nasvetov, vaj,  idej za osebnostno rast: MOJE SUPERMOČI ODLOČANJA IN ZAUPANJA VASE  –  AKTIVNOSTI IN VAJE

Spoštovani starši

Življenje nam postavlja veliko preprek, ovir na katere iščemo odgovore, iščemo žarke upanja tudi takrat, ko postane težko, hudo:

Povezava – strokovna in prostovoljska pomoč za odrasle:  https://www.skzp.si/covid-19/kam-po-pomoc-odrasli/

Če se želite pogovoriti o nastali situaciji, podeliti svoje dileme, strahove,morda česa ne zmorete več, ne veste kam in kako, morda je v stiski vaš ali otrokov prijatelj ali želite kar koli vprašati, tudi to sporočite.

Pišete lahko na naslov irena.vodusek1@gmail.com ali pokličete na:

031 693 721 Za vas spoštovani starši in za vaše otroke sem na voljo med 8. in 15.uro.