Dragi učenci, starši in krajani!

Ob ponovni vrnitvi naših učencev v šolo po skoraj 4 mesecih, smo pripravili dejavnosti, ki bodo pripomogle k varni udeležbi šolarjev na poti v šolo in domov. Ponovno bodo učence varovali upokojenci in člani planinskega društva. Avtobusne postaje so pregledane.  Prvi teden bodo prisotni predstavniki policije, redarji….

Učenci 1.in 2. razreda, morajo imeti rumene rutice.

Najbolj varno pot lahko poiščete tudi na:

http://solskepoti.avp-rs.si/solske_poti#Hajdina&137, kjer  so zabeležene nevarne točke za učence v občini.

Spodbujajte učence, da vsaj tisti, ki so blizu in imajo varno pot, prihajajo peš, uporabljajo naj odsevnike.

Avtobus vozi po običajnem voznem redu, obvezne so maske in varnostna razdalja.

Če na poti učenec opazi nevarno točko, prosim, da fotografira ali pa sporoči razredniku, saj bomo tako hitreje odpravili nepravilnosti.

Vse voznike prosimo za posebej varno vožnjo, še posebej na parkirišču pred šolo. Varna šolska pot je urejena iz parkirišča pri igrišču.

Vsem učencem želimo varno pot v šolo in nazaj!