!!!!! SPREMEMBA !!!!

AKCIJA ZBIRANJA STAREGA PAPIRJA IN KARTONA

Dragi starši in otroci!

ZARADI NAPOVEDANEGA ZAPRTJA ŠOL OD 1. – 11. 4. 2021 bomo zbirali papir le dva dni, oba dni tudi popoldan:

TOREK, 30. 3. 21, 7.00 – 8.20 in 13.30 – 17.00

SREDA, 31. 3. 21, 7.00 – 8.20 in 13.30 – 17.00 pred OŠ Hajdina.

PRIPELJETE LAHKO TUDI KARTON.

Papir oddajte zvezan ali v manjših škatlah, saj se papir zbira v velik/visok zabojnik. Karton se oddaja posebej v drug zabojnik.

ZBRANA SREDSTVA BODO NAMENJENA OTROKOM – glede na zbrano količino v oddelku. Torej, toliko kolikor zbere vsak oddelek/igralnica, toliko sredstev bodo lahko porabili za svoje aktivnosti.

Razred in igralnica z največ zbranega papirja na otroka bosta dodatno nagrajena!

POSEBNA PROŠNJA! Devetošolci prosijo za solidarnost, vse tiste, ki vam je vseeno, komu se pripiše prispevek, vas prosimo, da ga namenite njim za svoje zaključne aktivnosti. Tudi vsi ostali lahko delež natehtanega papirja namenite devetošolcem in jim dodatno pomagate.

POMAGAJMO NAŠIM OTROKOM IN PRISPEVAJMO K VAROVANJU OKOLJA!

Zbirajmo papir vse leto!

UO ŠOLSKEGA SKLADA OŠ HAJDINA

PS: zaradi energetske sanacije in gradbišča vas dodatno prosimo za previdnost in strpnost pri oddaji papirja.