Sodelovanje s starši: Govorilne in pogovorne ure, roditeljski sestanki

Pravica in dolžnost vsakega starša je, da spremlja vzgojno-izobraževalni napredek svojega otroka ter življenje in delo šole. Redno sodelovanje staršev s šolo pripomore k pravočasni obveščenosti o otrokovem šolskem delu in uspehu ter pravočasnemu reševanju učnih, vedenjskih in drugih težav. To dosežemo z različnimi oblikami medsebojnega sodelovanja. Sodelovanje s starši bo potekalo preko roditeljskih sestankov, govorilnih ur, pogovornih ur, dnevov dejavnosti, družabnih srečanj in sestankov Sveta staršev.

Možno je tudi sodelovanje preko e-pošte, ki omogoča prejemanje obvestil o dogodkih na šoli na e-naslov, prav tako pa je preko programa Lopolis možen tudi dostop do e-redovalnice.

Individualne pogovorne ure in e-naslovi zaposlenih

Individualne pogovorne ure za starše izvajajo učitelji tudi v dopoldanskem času. Starši v dopoldanskem času lahko pridejo tudi k svetovalni delavki in ravnateljici.

Razredničarke in razrednika

  Ime in priimek e-pošta Pogovorna ura
1.a Tanja Habjanič tatjana.habjanic@os-hajdina.si SRE 2. ura
1.b Mojca O. Ulbl mojca.ornik-ulbl@os-hajdina.si PON 3. ura
2.a Karmen Jerenko karmen.jerenko@os-hajdina.si ČET 2. ura
2.b Majcen Maja maja.majcen@os-hajdina.si TOR 2. ura
3.a Dragica Kosi kosi.dragica65@os-hajdina.si SRE 2. ura
3.b Mojca Purg mojca.purg@os-hajdina.si SRE 3. ura
4.a Metka Kokol metka.sijanec@guest.arnes.si ČET 4. ura
4.b Jožica Novak jozica.novak@os-hajdina.si TOR 4. ura
5.a Bojana Mlakar bojana.mlakar@os-hajdina.si SRE 4. ura
5.b Nataša Štumberger natasa.stumberger@os-hajdina.si PON 2. ura
6.a Damjan Kobale damjan.kobale@os-hajdina.si TOR 3. ura
6.b Anja Medved anja.medved@os-hajdina.si TOR 3. ura
7.a Mateja Draškovič mateja.draskovic@os-hajdina.si PON 4. ura
8.a Irena Vesenjak irena.vesenjak@os-hajdina.si TOR 4. ura
8.b Branka Gaiser branka.gaiser@os-hajdina.si ČET 3. ura
9.a Rok Marinič rok.marinic@os-hajdina.si SRE 4. ura

 

Predmetne učiteljice in učitelji

  Ime in priimek e-pošta Pogovorna ura
SLJ, NEM Branka Gaiser branka.gaiser@os-hajdina.si ČET 3. ura
SLJ Irena Vesenjak irena.vesenjak@os-hajdina.si TOR 4. ura
MAT Andreja Novak andreja.novak@os-hajdina.si SRE 5. ura
MAT Aleš Sakelšek ales.sakelsek@os-hajdina.si SRE 2. ura
TJA Urška Medved urska.medved@os-hajdina.si ČET 2. ura
TJA Anja Medved anja.medved@os-hajdina.si TOR 3. ura
TJA Tatjana Lukovnjak tatjana.lukovnjak@os-hajdina.si SRE 4. ura
BIO, KEM, NAR Mateja Draškovič mateja.draskovic@os-hajdina.si PON 4. ura
FIZ, TIT Damjan Kobale damjan.kobale@os-hajdina.si TOR 3. ura
ZGO, GEO Irena M. Goznik irena.musicgoznik@os-hajdina.si PET 5. ura
ZGO, GEO, DKE Iztok Milošič iztok.milosic@os-hajdina.si PET 4. ura
LUM Romana Kiseljak   SRE 3. ura
GUM Marija Meklav

marija.meklav1@gmail.com

marija.meklav@os-hajdina.si

PET 2. ura
ŠPO Tatjana Pačnik tatjana.pacnik@os-hajdina.si TOR 5. ura
ŠPO Rok Marinič rok.marinic@os-hajdina.si SRE 4. ura

 

Dodatna strokovna pomoč

DSP Katja Tement katja.tement@pivkaptuj.si
DSP Majda Ber majda.ber@pivkaptuj.si

 

 Ravnateljica Vesna M. Lorber vesna.mesaric.lorber@os-hajdina.si

 

RODITELJSKI SESTANKI

Organizirani bodo trije do štirje roditeljski sestanki. Razredniki bodo pripravili najmanj tri razredne roditeljske sestanke med šolskim letom.

Organizirali bomo tudi predavanje za starše glede na finančne zmožnosti.

 

Govorilne ure

Izvajale se bodo vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 18.00 ure oziroma do zaključka skupnega dela s starši.

Skupne govorilne ure v popoldanskem času bodo potekale vsak drugi torek v mesecu:

  • od 1600 do 1700 ure za učence od 1. do 3. razreda,
  • od 1630 do 1730 ure za učence 4. in 5. razreda in
  • od 1700 do 1800 ure za učence od 6. do 9. razreda.

Občasno se lahko z razlogom od termina tudi odstopi. V teh primerih spremembo pisno najavimo staršem.

Učbeniški sklad 2019-2020

Spoštovani starši!

Preko svojih otrok ste prejeli ponudbe za nakup delovnih zvezkov oz. potrebščin za novo šolsko leto. Radi bi Vas opomnili, da lahko ta nakup opravite tudi čisto individualno, kjerkoli želite. Kupiti je potrebno delovne zvezke, dodatna gradiva in potrebščine po izboru učiteljev.

Učbenike si bodo lahko učenci izposodili v učbeniškem skladu (brezplačno), kakor je bilo to doslej.

Seznam potrebščin za šolsko leto 2019/20 najdete s klikom na ustrezni razred.

IZJAVA O NENAROČILU UČBENIKOV iz učbeniškega sklada izpolnite le v primeru, če ne želite izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada in boste za učbenike iz zgornjega seznama poskrbeli sami.

Osnovna šola Hajdina omogoča učencem, ki v letošnjem šolskem letu obiskujejo osnovno šolo, da si v naslednjem šolskem letu, iz učbeniškega sklada šole izposodijo učbeniški komplet. V kompletu so vsi učbeniki, ki jih bodo učenci prihodnje leto potrebovali.
Prednosti izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada so:
– starši nimate z učbeniki nobenih skrbi,
– vaš otrok dobi učbenike v šoli.
IZPOSOJA UČBENIKOV IZ UČBENIŠKEGA SKLADA JE BREZPLAČNA!

(več …)

Stran 5 od 7« Prva...34567