Sodelovanje s starši: Govorilne in pogovorne ure, roditeljski sestanki

Pravica in dolžnost vsakega starša je, da spremlja vzgojno-izobraževalni napredek svojega otroka ter življenje in delo šole. Redno sodelovanje staršev s šolo pripomore k pravočasni obveščenosti o otrokovem šolskem delu in uspehu ter pravočasnemu reševanju učnih, vedenjskih in drugih težav. To dosežemo z različnimi oblikami medsebojnega sodelovanja. Sodelovanje s starši bo potekalo preko roditeljskih sestankov, govorilnih ur, pogovornih ur, dnevov dejavnosti, družabnih srečanj in sestankov Sveta staršev.

Možno je tudi sodelovanje preko e-pošte, ki omogoča prejemanje obvestil o dogodkih na šoli na e-naslov, prav tako pa je preko programa Lopolis možen tudi dostop do e-redovalnice.

Individualne pogovorne ure in e-naslovi zaposlenih

Individualne pogovorne ure za starše izvajajo učitelji tudi v dopoldanskem času. Starši v dopoldanskem času lahko pridejo tudi k svetovalni delavki in ravnateljici.

Razredničarke in razrednika

  Ime in priimek e-pošta Pogovorna ura
1.a Dragica Kosi kosi.dragica65@os-hajdina.si TOR, 2. uro
1.b Mojca Purg mojca.purg@os-hajdina.si ČET, 2. uro
2.a Tanja Habjanič tatjana.habjanic@os-hajdina.si SRE, 3. uro
2.b Mojca O. Ulbl mojca.ornik-ulbl@os-hajdina.si PON, 4. uro
3.a Karmen Jerenko karmen.jerenko@os-hajdina.si PON, 3. uro
3.b Majcen Maja maja.majcen@os-hajdina.si SRE, 2. uro
4.a Bojana Mlakar bojana.mlakar@os-hajdina.si TOR, 3. uro
4.b Nataša Štumberger natasa.stumberger@os-hajdina.si ČET, 2. uro
5.a Metka Kokol metka.sijanec@guest.arnes.si ČET, 3. uro
5.b Jožica Novak jozica.novak@os-hajdina.si ČET, 4. uro
6.a Iztok Milošič iztok.milosic@os-hajdina.si
6.b Marija Meklav marija.meklav@os-hajdina.si SRE, 5. uro
7.a Damjan Kobale damjan.kobale@os-hajdina.si SRE, 2. uro
7.b Anja Medved anja.medved@os-hajdina.si PON, 0. uro
8.a Mateja Draškovič mateja.draskovic@os-hajdina.si TOR, 5. uro
9.a Irena Vesenjak irena.vesenjak@os-hajdina.si PON, 2. uro
9.b Branka Gaiser branka.gaiser@os-hajdina.si PET, 2. ura

 

Predmetne učiteljice in učitelji

  Ime in priimek e-pošta Pogovorna ura
SLJ, NEM Branka Gaiser branka.gaiser@os-hajdina.si PET, 2. ura
SLJ Irena Vesenjak irena.vesenjak@os-hajdina.si PON, 2. uro
MAT Andreja Novak andreja.novak@os-hajdina.si PET, 3. ura
MAT Aleš Sakelšek ales.sakelsek@os-hajdina.si ČET, 3. uro
TJA Urška Medved urska.medved@os-hajdina.si PON, 0. uro
TJA Anja Medved anja.medved@os-hajdina.si PON, 0. uro
TJA Tatjana Lukovnjak tatjana.lukovnjak@os-hajdina.si PON, 2. uro
BIO, KEM, NAR Mateja Draškovič mateja.draskovic@os-hajdina.si TOR, 5. uro
FIZ, TIT Damjan Kobale damjan.kobale@os-hajdina.si SRE, 2. uro
ZGO, GEO Irena M. Goznik irena.musicgoznik@os-hajdina.si TOR, 4. uro
ZGO, GEO, DKE Iztok Milošič iztok.milosic@os-hajdina.si PET, 3. ura
LUM Romana Kiseljak   PON, 2. uro
GUM Marija Meklav

marija.meklav1@gmail.com

marija.meklav@os-hajdina.si

SRE, 5. uro
ŠPO Tatjana Pačnik tatjana.pacnik@os-hajdina.si SRE, 4. uro
ŠPO Rok Marinič rok.marinic@os-hajdina.si ČET, 3. uro

 

Dodatna strokovna pomoč

DSP Katja Tement katja.tement@pivkaptuj.si
DSP Majda Ber majda.ber@pivkaptuj.si

 

 Ravnateljica Vesna M. Lorber vesna.mesaric.lorber@os-hajdina.si

 

RODITELJSKI SESTANKI

Organizirani bodo trije do štirje roditeljski sestanki. Razredniki bodo pripravili najmanj tri razredne roditeljske sestanke med šolskim letom.

Organizirali bomo tudi predavanje za starše glede na finančne zmožnosti.

 

Govorilne ure

Izvajale se bodo vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 18.00 ure oziroma do zaključka skupnega dela s starši.

Skupne govorilne ure v popoldanskem času bodo potekale vsak drugi torek v mesecu:

  • od 1600 do 1700 ure za učence od 1. do 3. razreda,
  • od 1630 do 1730 ure za učence 4. in 5. razreda in
  • od 1700 do 1800 ure za učence od 6. do 9. razreda.

Občasno se lahko z razlogom od termina tudi odstopi. V teh primerih spremembo pisno najavimo staršem.

Govorilne ure

Spoštovani starši.
 
Obveščamo vas, da bodo govorilne ure  10. 3. 2020 ob 17. uri za učence od 6. do 9. razreda.
Za učence od 1. do 5. razreda govorilnih ur v mesecu marcu ne bo. Starši se lahko oglasite na dopoldanskih pogovornih urah ali pokličete razrednika vašega otroka. 
19. 3.2020 bo ob 17. uri proslava ob materinskem dnevu, ki jo pripravljajo učenci od 1. do 5. razreda. Na proslavo ste vljudno vabljeni.
 
Lep pozdrav.
Vesna Mesarič Lorber, ravnateljica

Obvestilo za starše 1. a in 7. b

Spoštovani starši učencev 1. a in 7. b razreda.

Obveščamo vas, da zaradi odsotnosti razredničark 1. a in 7. a jutrišnje redne govorile ure odpadejo. Razredničarke vas bodo naknadno obvestile, kdaj bodo govorilne ure izpeljale.
Lahko pa se prihodnji teden oglasite pri razredničarkah na dopoldanskih pogovornih urah ali jih pokličete.
S  spoštovanjem,
Vesna M. Lorber, ravnateljica

Vabilo na skupni roditeljski sestanek

Spoštovani starši.

Vljudno vas vabimo na skupinske govorilne ure, ki bodo za učence od 6. do 9. razreda

v torek, 14. 1. 2020 ob 17.00 uri v telovadnici OŠ Hajdina.

Na skupinskih govorilnih urah boste imeli priložnost, da se pogovorite z vsakim  učiteljem, ki vašega otroka poučuje.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

Strokovni delavci OŠ Hajdina

Vabilo na predavanje in govorilne ure

Spoštovani starši.

Vljudno vas vabimo na predavanje z naslovom Domače delo – kako in koliko lahko starši pomagamo svojemu otroku, da bo uspešnejši učenec ,

ki bo v sredo 11. 12. 2019 ob 17. uri v mali telovadnici OŠ Hajdina.

Predavala bo mag. Suzana Žunko, profesorica defektologije. V predavanju in ob diskusiji bo govora  o tem, kaj lahko otroci naredijo sami, kje in na kakšen način pa potrebujejo pomoč, kako prepoznamo, da nas otrok res potrebuje in kdaj je pravi čas, da postane samostojen.

Govorilne ure bodo  prav tako 11. 12. 2019 v času od 16. do 17. ure – do začetka predavanja in po koncu predavanja od 18. do 19. ure.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

Strokovni delavci OŠ Hajdina