Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši.

Poletne počitnice se iztekajo. Upam, da ste si odpočili in nabrali novih moči za nove šolske podvige. Prihodnji teden se ponovno vračamo v šolo.

Organizacija pouka bo potekala tudi v prihajajočem šolskem letu nekoliko drugače, in sicer v skladu s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) in navodili Ministrstva za izobraževanje , znanost in šport (MIZŠ).

Najpomembnejše navodilo za vas je, da v šolo prihajate  zdravi.

Za zaščito pred okužbo je potrebno redno in temeljito umivanje rok z milom  in vodo oziroma razkuževanje rok ter uporaba zaščitnih mask v skupnih prostorih, na hodnikih (za vse učence od 7. do 9. razreda) in avtobusih ter upoštevanje varne medsebojne razdalje.

Pouk bo  potekal po urniku, v matičnih učilnicah ali na prostem.

Govorilne ure in roditeljski sestanki  bodo praviloma  potekali na daljavo  z preko  elektronskih medijev (telefon,  video povezave,…).

Na začetek šolskega leta  se pripravljamo tako, da vsi učenci pričnete s poukom v šoli.

Na šoli še pripravljamo protokol za preprečevanje nalezljiv bolezni, kjer so še bolj natančno zapisani ukrepi, ki jih bomo v šoli  upoštevali.

Prosimo vas, da spremljate obvestila  na spletni strani šole.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta in ostanite zdravi.

Učitelji in ravnateljica

Vesna M. Lorber