Prvošolci, AMZS in policija vzorno sodelujejo
Trajnostna mobilnost
OŠ Hajdina sodeluje v projektu Trajnostna mobilnost. V okviru tega projekta bomo izvajali aktivnosti Gremo peš s kokoško Rozi! in v času od 16. do 20. 9. 2019 bomo v šolo prihajali in odhajali na trajnosten način (peš, s kolesom).
Zapisniki sej upravnega odbora šolskega sklada in finančna poročila
2020/2021
- 1. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA (KORESPONDENČA SEJA 18.9.-22.9.2020)
- 2. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA ( KORESPONDENČA SEJA 6.11.-10.11.2020)
2019/2020
- 1. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA (12.9.2019)
- 2. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA (29.1.2020)
2018/2019
- Letno poročilo šolskega sklada 2019/2020
- 1. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA (20.9.2018)
- 2. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA (24.1.2019)
- 3. SEJA UO ŠOLSKEGA SKLADA (KORESPONDENČNA SEJA 10.5.-11.5.2019)
Nadarjeni učenci
KONCEPT ODKRIVANJE
IN DELO Z NADARJENIMI UČENCI
V OSNOVNI ŠOLI
Leta 1999 je strokovni svet Republike Slovenije za splošno izobraževanje sprejel koncept: NADARJENI – ODKRIVANJE IN DELO Z NADARJENIMI V OSNOVNI ŠOLI (http://www.zrss.si/pdf/SSD_nadarjeni%20koncept.pdf)
SAMOEVALVACIJSKO POROČILO – NADARJENI – OŠ HAJDINA 2014-2015
Dnevi dejavnosti v šolskem letu 2019-2020
Dnevi dejavnosti so tisti del obveznega programa osnovne šole, ki medpredmetno povezujejo discipline in predmetna področja, vključena v predmetnik osnovne šole.
Učencem in učenkam omogočajo utrjevanje in povezovanje znanj, pridobljenih pri posameznih predmetih in predmetnih področjih.
Dnevi dejavnosti spodbujajo vedoželjnost, ustvarjalnost in samoiniciativnost učenk in učencev, jih usposabljajo za samostojno opazovanje in pridobivanje izkušenj in znanja, za razvijanje spretnosti ter za samostojno reševanje problemov.
Dnevi dejavnosti so tudi plačljivi. Starši so seznanjeni s ceno pred izvedbo vsakega dneva dejavnosti kakor tudi za vse nadstandardne programe. Stroške prevoza za nekatere dneve dejavnosti pokriva tudi lokalna skupnost.
ŠPORTNI DNEVI
Učenke in učenci zadovoljujejo potrebe po gibanju, gibalnem izražanju in ustvarjalnosti, se sprostijo in razvedrijo. Razvijajo tovarištvo, medsebojno sodelovanje, spoštujejo lastne in tuje dosežke, utrjujejo si samozavest in pridobivajo športne navade.
1. razred | 2. razred | 3. razred | |
1. |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
2. |
Pohod po haloški planinski poti (9. oktober 2019) |
Pohod po haloški planinski poti (9. oktober 2019) |
Pohod po haloški planinski poti (9. oktober 2019) |
3. | Zimski športni dan (februar 2020) | Zimski športni dan (februar 2020) | Zimski športni dan (februar 2020) |
4. | Teki na 60 m in 600 m, pohod (april 2020) | Teki na 60 m in 600 m, pohod (april 2020) | Teki na 60 m in 600 m, pohod (april 2020) |
5. | Pohod na Ptuj (junij 2020) | Pohod – v taboru (maj 2020) | Pohod – v taboru (junij 2020) |
4. razred | 5. razred | 6. razred | |
1. |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
2. |
Pohod po haloški planinski poti (9. oktober 2019) |
Pohod po haloški planinski poti (9. oktober 2019) |
Pohod na Pohorje (9. oktober 2019) |
3. | Zimski športni dan (februar 2020) | Zimski športni dan (februar 2020) | Smučanje – v šoli v naravi (10. februar 2020) |
4. | Teki na 60 m in 600 m, pohod (april 2020) | Teki na 60 m in 600 m, športne igre (april 2020) | Adrenalinski park, veslanje (april ali maj 2020) |
5. | Otroška varnostna olimpijada (14. maj 2020) | Plavanje – v šoli v naravi (junij 2020) |
Plavanje, testiranje plavanja (junij 2020) |
7. razred | 8. razred | 9. razred | |
1. |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
Jesenski kros, športne igre (19. september 2019) |
2. | Pohod (9. oktober 2019) | Pohod (9. oktober 2019) | Pohod (9. oktober 2019) |
3. | Zimski pohod, smučanje, sankanje (10. februar 2020) |
Zimski pohod v taboru (10. februar 2020) |
Zimski pohod, smučanje, sankanje (10. februar 2020) |
4. | Adrenalinski park, veslanje (april ali maj 2020) | Adrenalinski park, veslanje (april ali maj 2020) | Adrenalinski park, veslanje (april ali maj 2020) |
5. | Plavanje (junij 2020) | Plavanje (junij 2020) | Plavanje (junij 2020) |
KULTURNI DNEVI
Učenke in učenci spoznavajo različna jezikovna, družboslovna in umetnostna področja, naravne vrednote. Dejavnosti načrtujejo, jih sprejemajo, doživljajo in se izražajo. Navajajo se na sprejemanje in vrednotenje lastnega dela, dela sošolk in sošolcev ter odraslih.
1. razred | 2. razred | 3. razred | |
1. | Filmska predstava – Kino Ptuj (7. oktober 2019) | Filmska predstava – Kino Ptuj (7. oktober 2019) | Filmska predstava – Kino Ptuj (7. oktober 2019) |
2. | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, ogled Ljubljane (25. oktober 2019) | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, ogled Ljubljane (25. oktober 2019) | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, ogled Ljubljane (25. oktober 2019) |
3. |
Lutkovna predstava (10. februar 2020) |
Lutkovna predstava (10. februar 2020) |
Lutkovna predstava (10. februar 2020) |
4. |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
4. razred | 5. razred | 6. razred | |
1. | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, obisk ljubljanskega gradu (25. oktober 2019) | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, obisk ljubljanskega gradu (25. oktober 2019) | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, obisk ljubljanskega gradu (25. oktober 2019) |
2. |
Lutkovna predstava (10. februar 2020) |
Lutkovna predstava (10. februar 2020) |
Gledališče, bonton, zakulisje – gledališka predstava (24. december 2019) |
3. |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
7. razred | 8. razred | 9. razred | |
1. | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, obisk Kinodvora (25. oktober 2019) | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, obisk Kinodvora (25. oktober 2019) | Obisk predsednika in predsedniške palače v Ljubljani, obisk Kinodvora (25. oktober 2019) |
2. | Gledališče, bonton, zakulisje – gledališka predstava (24. december 2019) | Gledališče, bonton, zakulisje – gledališka predstava (24. december 2019) | Gledališče, bonton, zakulisje – gledališka predstava (24. december 2019) |
3. |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
Zaključna prireditev s proslavo – obisk Marte Zore in Gojmirja Lešnjaka (24. junij 2020) |
Valeta (12. junij 2020) |
NARAVOSLOVNI DNEVI
Učenke in učenci aktivno in sistematično dopolnjujejo in poglabljajo teoretično znanje, ki so ga pridobili med rednim poukom, in ga povezujejo v nove kombinacije. Dejavnosti jih spodbujajo k samostojnemu in kritičnemu mišljenju, omogočajo uporabo znanja ter spoznavanje novih metod in tehnik raziskovalnega dela.
1. razred | 2. razred | 3. razred | |
1. |
Darovi jeseni (17. september 2019) |
Darovi jeseni (17. september 2019) |
Darovi jeseni (17. september 2019) |
2. | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) |
3. | Zaključna ekskurzija v tropski vrt Dobrovnik, park Križevci (junij 2020) | Zaključna ekskurzija v Rogatec, Rogaška Slatina (junij 2020) | Rimska nekropola, jama Pekel, (junij 2020) |
4. razred | 5. razred | 6. razred | |
1. |
Darovi jeseni (17. september 2019) |
Darovi jeseni (17. september 2019) |
Socialno čustvena pismenost (11. oktober 2019) |
2. | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) |
3. | Vulkanija (junij 2020) |
Pomorski muzej, Muzej školjk in polžev v Piranu, vožnja z ladjo (junij 2020) |
Zaključna ekskurzija v Prekmurje (junij 2020) |
7. razred | 8. razred | 9. razred | |
1. | Socialno čustvena pismenost (11. oktober 2019) | Socialno čustvena pismenost (11. oktober 2019) | Socialno čustvena pismenost (11. oktober 2019) |
2. | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) | Tutorstvo – izvedba različnih delavnic (15. november 2019) |
3. | Zaključna ekskurzija na Koroško ( junij 2020) | Zaključna ekskurzija na Gorenjsko ( junij 2020) | Zaključna ekskurzija na Primorsko ( junij 2020) |
TEHNIŠKI DNEVI
Učenke in učenci opazijo tehnični problem v svojem okolju, ga raziščejo, zanj oblikujejo rešitev in jo preverijo. Razvijajo pozitiven odnos do tehničnih dosežkov, raziskujejo njihov izvor in zgradbo, skupaj s sošolkami in sošolci zbirajo podatke o tehničnih zbirkah, primerjajo svoje ugotovitve s podatki iz strokovne literature.
1. razred | 2. razred | 3. razred | |
1. |
Izdelki za bazar (november 2019) |
Izdelki za bazar (november 2019) |
Izdelki za bazar (november 2019) |
2. |
Darila za mame (marec 2020) |
Darila za mame (marec 2020) |
Darila za mame (marec 2020) |
3. | Promet (22. april 2020) | Promet (april 2020) | Promet (april 2020) |
4. razred | 5. razred | 6. razred | |
1. |
Izdelki za bazar (november 2019) |
Izdelki za bazar (november 2019) |
Varna raba interneta, ogled filma Gajin svet (10. oktober 2019) |
2. |
Tehnični izdelek (januar 2020) |
Darila za mame (marec 2020) |
Izdelki za novoletni bazar (26. november 2019) |
3. |
Promet (april 2020) |
Promet (april 2020) |
Vzorčno mesto v Velenju (20. marec 2020) |
4. |
Tehnični izdelek (maj 2020) |
Izdelek iz morskih naplavin (junij 2020) |
Izdelek iz lesa (maj 2020) |
7. razred | 8. razred | 9. razred | |
1. |
Varna raba interneta, ogled filma Gajin svet (10. oktober 2019) |
Varna raba interneta, ogled filma Gajin svet (10. oktober 2019) |
Varna raba interneta, ogled filma Gajin svet (10. oktober 2019) |
2. | Izdelki za novoletni bazar (26. november 2019) | Izdelki za novoletni bazar (26. november 2019) | Izdelki za novoletni bazar (26. november 2019) |
3. |
Vzorčno mesto v Velenju (20. marec 2020) |
Obisk Centra Noordung, centra vesoljskih tehnologij (20. marec 2020) | Obisk Centra Noordung, centra vesoljskih tehnologij (20. marec 2020) |
4. | Celice, zvok, svetloba – poskusi (maj 2020) | Astronomija (maj 2020) |
Izdelovanje poliedrov (maj 2020) |
Šolski zvonec, pouk, odmori
UČNE URE, ODMORI (ŠOLSKI ZVONEC)
URA | ČAS | |
615 – 815 | JUTRANJE VARSTVO | |
0. | 730 – 815 | |
815 – 820 | ODMOR | |
1. | 820 – 905 | |
905 – 925 | MALICA 4. – 6. r., ODMOR | |
2. | 925 – 1010 | |
950 – 1010 | MALICA 1. , 2. in 3. r. | |
1010 – 1030 | MALICA 7. – 9. r., ODMOR | |
3. | 1030 – 1115 | |
1115 – 1120 | ODMOR | |
4. | 1120 – 1205 | |
1205 – 1210 | ODMOR | |
5. | 1210 – 1255 | |
1255 – 1315/1255 – 1300 | ODMOR ZA KOSILO ZA UČENCE, KI PO 5. URI KONČAJO POUK, ODMOR | |
1315 – 1345 | KOSILO ZA UČENCE 1. IN 2. RAZREDA, KI SO V OPB | |
6. | 1300–1345/1315–1400 | |
1345 – 1405/1400 – 1405 | ODMOR ZA KOSILO ZA UČENCE, KI PO 6. URI KONČAJO POUK ALI NADALJUJEJO S 7. URO, ODMOR | |
7. | 1405 – 1450 | |
1450 – 14 55 | ODMOR | |
8. | 1455 – 15 40 |
Preglednica 23: Učne ure, odmori
Opomba: Učenci od 4. do 9. razreda, ki imajo 6. uro pouk, pričnejo kosilo ob 13.45 uri. 6. ura se za njih prične ob 13. uri.
PODALJŠANO BIVANJE IN JUTRANJE VARSTVO
ČAS TRAJANJA | |
Jutranje varstvo | 6.15 – 8.15 |
Jutranje varstvo vozačev | 7.15 – 8.15 |
Podaljšano bivanje |
12.05 – 16.15 1. URA 12.05 – 12.55 2. URA 12.55 – 13.45 3. URA 13.45 – 14.35 4. URA 14.35 – 15.25 5. URA 15.25 – 16.15 |
NPZ 2019-2020
NPZ se bo izvajalo samo v enem roku za 6. in 9. razred. Nacionalno preverjanje znanja je obvezno za učence 6. in 9. razreda. Preverja se znanje slovenščine in matematike (v 6. in 9. razredu), angleščine (v 6. razredu) ter tretjega predmeta (v 9. razredu), ki ga je ministrica s sklepom objavila septembra 2019 za posamezno šolo.
PREDMET / RAZRED | 6. RAZRED | 9. RAZRED |
SLOVENŠČINA | 5. maj 2020 | 5. maj 2020 |
MATEMATIKA | 7. maj 2020 | 7. maj 2020 |
TUJ JEZIK – ANGLEŠČINA | 11. maj 2020 | / |
IZBRANI PREDMET – ŠPORT | / | 11. maj 2020 |
Nacionalni preizkus znanja se opravlja pisno 60 minut, za učence s posebnimi potrebami je čas lahko podaljšan. Opravlja se v času pouka po datumih, ki jih določi Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Z nacionalnimi preizkusi znanja učenci, starši in učitelji pridobijo povratno informacijo. Strokovni delavci na osnovi evalvacije načrtujejo delo za naslednja šolska leta.
Koristne povezave:
Šolske prireditve in dogodki 2018-2019
Seznam šolskih prireditev in dogodkov
Prireditve | Čas | Zadolženi |
Prvi šolski dan – sprejem učencev in prvošolcev | 2. september 2019 | Dragica R., Tatjana H., Mojca O.U. |
Peš v šolo 16. 9. – 22.9.2019 | september 2019 | Bojana M., Dragica Kosi, Karmen J. |
Teden otroka (tema letošnjega tedna otroka: Prosti čas) – sprejem prvošolcev v šolsko skupnost) | 7. do 13. 10. 2019 |
Karmen J., Maja M., Bojana M., Rok Marinič, Tatjana P. |
Simbioza | 14. – 18. oktober 2019 | Andreja N., Urška M., Mateja D., Rok M. |
Svetovni dan hrane | 16. oktober 2019 | Branka G., Marija M., Karmen J. |
Evakuacijska vaja | oktober 2019 | vsi zaposleni |
Proslava ob dnevu šole in obeležitev 60-letnice izhajanja glasila Najdihojca | 23. oktober 2019 |
Branka G.,Tatjana L., Irena Ve., Tatjana H. |
Komemoracija ob dnevu mrtvih | 24. oktober 2019 | Branka G., Marija M. |
Dan šole – obisk predsedniške palače v Ljubjani
|
25. oktober 2019 | Tatjana L., Iztok M., Metka K., Jožica N., Marija M., Irena Ve., Romana K., Tatjana H., Tatjana P., Anja M. |
Obisk OŠ Side Košutić Radoboj – delavnice z nadarjenimi | 13. november 2019 | Irena Vo., Rok M., Iztok M., Irena Ve. |
Tradicionalni slovenski zajtrk | 15. november 2019 | Branka G., Dragica Kosi., Karmen J., Mateja D. |
Dobrodelni bazar | 29. november 2019 | Vključeni vsi učitelji; koordinatorja Rok M., Jožica N., Dragica K., Bojana M., Mojca O. U., Damjan K., Marija M., Urška M. |
Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti | 21. december 2019 | Nataša Š., Iztok M., Marija M., Maja M. |
Proslava ob kulturnem prazniku | 7. februar 2020 |
Irena Ve., Marija M., Dragica R., Dragica K., Tatjana L., Maja Majcen
|
Srečanje nadarjenih na OŠ Breg | marec 2020 | Irena Vo., Anja M., Tatjana L., Metka K., Jožica N., Andreja N. |
Proslava ob materinskem dnevu | 10. marec 2020 | Mojca P., Jožica N., Mojca O. U., Maja M. , Metka Kokol |
Potovanje učencev na OŠ Side Košutić iz Radoboja (5. razred) |
2. april 2020 |
Nataša Š., Bojana M. |
Zaključek bralne značke za tiste, ki so osvojili BZ (1.- 5. razred) | 23. april 2020 | Tatjana L., Tatjana H., Mojca O. U., Nataša Š. |
Sprejem prvošolcev | 28. maj 2020 | Dragica R., Dragica K., Mojca P. |
Valeta | 12. junij 2020 | Rok M., Tatjana P. |
Zaključna šolska prireditev, proslava ob dnevu državnosti | 24. junij 2020 | Maja M., Bojana Mlakar, Tatjana L., Romana K., Iztok M., Tatjana L. |
Seznam prireditev in dogodkov, na katerih bo šola sodelovala
Prireditve | Čas | Zadolženi |
Male sive celice | 26. september 2019 | Iztok M. |
Spominska svečanost v Doleni v okviru Zveze borcev za vrednote NOB | 27. september 2019 |
Branka G., Marija M. Tatjana L. |
Nastop za starejše občane občine Hajdina | 9. oktober 2019 | Mojca P., Dragica R., Jožica N., Nataša Š., Marija M., Maja M. |
Mali simpozij Promet | 15. oktober 2019 | Iztok M. |
Proslava ob občinskem prazniku | 9. november 2019 | Maja M., Dragica R., Karmen J., Jožica N., Irena Ve., Marija M. |
Proslava ob kulturnem prazniku | 7. februar 2020 | Isto kot v šoli |
Medobčinsko zasedanje otroškega parlamenta | februar 2020 | Maja Majcen |
Prireditev ob razglasitvi športnika leta Občine Hajdina | marec 2020 | Tatjana P., Rok M. |
Turizmu pomaga lastna glava – predstavitev raziskovalne naloge | marec 2020 | Iztok M., Rok M. |
Revija pevskih zborov | marec 2020, april 2020 | Marija M., Maja M. |
Predstavitev Portugalske na prireditvi Države Evropske unije | 11. maj 2020 | Tanja H., Maja M. |
Otroška varnostna olimpijada | maj 2020 | Jožica N., Metka Š. |
Medobčinsko tekmovanje Kaj veš o prometu? | maj 2020 | Rok M. |
Zborovski bum | junij 2019 | Marija M. |
Tekmovanja in natečaji 2019-2020
S tekmovanji in natečaji želimo doseči naslednje cilje:
- spodbujati učence k doseganju višjih ravni znanja,
- navajati učence na temeljitejše in bolj poglobljeno znanje in samostojnejše učenje na osnovi razpoložljivih virov,
- odkrivati nadarjene učence,
- navajati učence na tekmovanja.
V okviru kadrovskih zmožnostih strokovnih delavcev bomo učencem omogočili pripravo in udeležbo na tekmovanjih v znanju iz razpisanih predmetnih področij. V okviru materialnih, učenčevih in kadrovskih zmožnosti se bomo udeležili likovnih, literarnih in drugih razpisanih natečajev.
Seznam tekmovanj s časovno razporeditvijo
TEKMOVANJE V ZNANJU | ŠOLSKO | PODROČNO | DRŽAVNO | MENTOR |
Biologija (Proteusovo priznanje) 8., 9. r. |
16. 10. 2019 |
29. 11.2019 |
Mateja Draškovič |
|
Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni | 11.10. 2019 | 16.11.2019 | Mateja Draškovič | |
Logika | 26. 9. 2019 | 19. 10. 2019 | Aleš Sakelšek | |
Razvedrilna matematika | 4. 12. 2019 | 1. 2. 2020 | Aleš Sakelšek | |
Bober 2. – 9. r. | 11. – 15. 11. 2019 | 18. 1. 2020 | Andreja Novak | |
Nemščina 9. razred | 21. 11. 2019 | 12. 3. 2020 | Branka Gaiser | |
Angleščina 8. razred | 21. 10. 2019 | 25. 11. 2019 | Tatjana Lukovnjak | |
Angleščina 9. razred | 14. 11. 2019 | 15. 1. 2020 | 17. 3. 2020 | Tatjana Lukovnjak |
Slovenščina (Cankarjevo priznanje) 4. – 9. r. | 12. 11. 2019 | 9. 1. 2020 |
7. 3. 2020 (8., 9. razred) |
Irena Vesenjak Branka GaiserHAh
Tatjana Lukovnjak |
Slovenščina (Cankarjevo priznanje Mehurčki) 1. r. – 3. r. | 2. 4. 2020 |
Irena Vesenjak Branka GaiserHAh
Tatjana Lukovnjak |
||
Geografija 8., 9. r. | 11. 12. 2019 | 13. 2. 2020 | 17. 4. 2020 | Iztok Milošič |
Zgodovina 8., 9. r. | 1. 12. 2019 | 2. 2. 2020 | 14. 3. 2020 | Iztok Milošič |
Kemija (Preglovo priznanje) 8., 9. r. | 20. 1. 2020 | 4. 4. 2020 | Mateja Draškovič | |
Fizika (Stefanovo priznanje) 8., 9. r. |
5. 2. 2020 |
27. 3. 2020 |
9. 5. 2020 |
Damjan Kobale |
Matematika (Vegovo priznanje) 1. – 9. r. |
19. 3. 2020 |
|
18. 4. 2020 |
Andreja Novak |
Astronomija (Dominkovo priznanje) 8., 9. r. | 5. 12. 2019 | 11. 1. 2020 | Damjan Kobale | |
LEFO – Hitro in zanesljivo računanje
|
1. krog: 7. do 18. 10. 2019 2. krog: 4. do 15. 11. 2019 3. krog 2. do 13. 12. 2019 |
Andreja Novak | ||
Logična pošast | 8. 5. 2020 | 22. 5. 2020 | Aleš Sakelšek |
Seznam športnih tekmovanj s časovno razporeditvijo
ČAS | ŠPORTNO TEKMOVANJE |
OKTOBER |
Jesenski kros, medobčinsko tekmovanje Košarka, medobčinsko tekmovanje Rokomet, medobčinsko tekmovanje |
NOVEMBER |
Nogomet, medobčinsko tekmovanje Odbojka, medobčinsko tekmovanje Streljanje z zračno puško, medobčinsko tekmovanje Gimnastika, akrobatika, konec polfinalnih tekmovanj |
JANUAR | Atletski mnogoboj, medobčinsko tekmovanje |
FEBRUAR |
Košarka, medobčinsko tekmovanje Namizni tenis, medobčinsko tekmovanje Veleslalom, področno tekmovanje Atletski mnogoboj, medobčinsko tekmovanje Šah, ekipno, konec področnih tekmovanj |
MAREC |
Veleslalom in deskanje, finale Mala odbojka, medobčinsko tekmovanje Judo, področno tekmovanje |
APRIL |
Rokomet, medobčinsko tekmovanje Nogomet, medobčinsko tekmovanje |
MAJ |
Atletika, posamezno, medobčinsko tekmovanje Nogomet, medobčinsko tekmovanje |
JUNIJ |
Atletika, posamezno, področno tekmovanje Festival športa mladih, Žalec Atletika, posamezno, finale Plavanje, medobčinsko tekmovanje |